Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Графік звітування депутатів селищної ради, голів постійних комісій

09.06.2020

Звітування депутатів селищної ради, голів постійних комісій

 

№з/п

П.І.Б. депутата, голови постійної комісії

Дата звіту

Час і місце, де проводитиметься звіт

Завантажити  звіт

Депутати селищної ради

1.

Бідулько Тамара Володимирівна

03.04.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

2.

Бойко Ігор Іванович

15.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

3.

Бугай Андрій Володимирович

29.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

4.

Василик Сергій Михайлович

15.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

5.

Гасюк Тетяна Миколаївна

15.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

6.

Дзюба Алла Семенівна

03.04.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

7.

Дишко Наталя Василівна

19.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

8.

Дорожон Анатолій Іларіонович

12.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

9.

Дроворуб Ігор Володимирович

20.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

10.

Іващенко Алевтина Анатоліївна

30.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

11.

Іосипова Наталя Сергіївна

19.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

12.

Кандич Вячеслав Віталійович

12.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

13.

Качан Ірина Миколаївна

15.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

14.

Лишин Олександр Вікторович

15.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

15.

Лозицький Ігор Павлович

20.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

16.

Мойса Віталій Вікторович

21.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

17.

Мудраченко Віктор Михайлович

22.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

18.

Назаренко Людмила Іванівна

28.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

Завантажити

19.

Осипюк Світлана Василівна

21.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

Завантажити

20.

Поденежна Любов Юріївна

21.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

21.

Потурайко Валентина Олексіївна

29.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

22.

Рященко Світлана Анатоліївна

12.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

23.

Терехова Ірина Анатоліївна

29.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

24.

Терещенко Павло Анатолійович

12.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

25.

Турівний Геннадій Вікторович

15.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

26.

Шкаран Євген Васильович

15.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

27

Шемшур Зоя Іванівна

18.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

28

Розбицька Світлана Василівна

29.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

Завантажити

29

Безена Валентин Дмитрович

18.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

30

Левченко Леонід Леонідович

21.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

31

Дюжник Анатолій Павлович

22.03.2020

Депутат повідомить виборців додатково

 

Голови постійних комісій

1

Бойко І.І.

на черговій сесії

13.00 год. дня, селищна рада, зала для проведення пленарних засідань ради

 

2

Іващенко А.А.

на черговій сесії

13.00 год. дня, селищна рада, зала для проведення пленарних засідань ради

 

3

Мудраченко В.М.

на черговій сесії

13.00 год. дня, селищна рада, зала для проведення пленарних засідань ради

 

4

Поденежна Л.Ю.

на черговій сесії

13.00 год. дня, селищна рада, зала для проведення пленарних засідань ради

 

5

Терехова І.А.

на черговій сесії

13.00 год. дня, селищна рада, зала для проведення пленарних засідань ради

 

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше