Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Якісна питна вода для дітей!

Надано відповідь
Текст петиції

На сьогодні у 98% шкіл та садочків України використовують хлоровану воду. Це є найдешевший спосіб знезараження. Але хлор є шкідливим. За даними науковців, така вода накопичує в організмі канцерогени. Якщо таку воду пити щодня, організм починає передчасно старіти, адже хлор навантажує внутрішні органи. Згідно з дослідженнями, понад 60% дітей шкільного віку страждають від зневоднення різного ступеня через те, що випивають недостатньо води протягом дня. Належний водний режим сприяє не лише правильній терморегуляції, а й підтримці фізичних, розумових функцій, покращує пам’ять та увагу.

Пропоную розглянути питання встановлення системи фільтрації води. у закладах освіти (дошкільної, позашкільної та загальної середньої) на території Софіївської ОТГ. Отже, очищена вода сприятиме зниженню рівня захворюваності у дітей, зокрема на ацетон, вірусні інфекції, захворювання суглобів тощо. Також вона допоможе підвищити рівень дитячого імунітету завдяки споживанню якісної мінералізованої води на противагу хлорованій.

Підписали петицію
ПІБДата
Хоружевський Максим Григорович30.04.2020 06:38
Ісаєва Галина Григорівна30.04.2020 07:35
Губа Юлія Іванівна30.04.2020 07:54
Ще підписи
Відповідь на електронну петицію
ПІБ відповідального
Відповідь дана
05.06.2020

Шановна Світлано Володимирівно!

Виконавчий комітет Софіївської селищної ради повідомляє Вам, що Вашу петицію уважно розглянуто.Відповідно до розпорядження селищного голови від 25 травня 2020 року № 92-од було розпочато розгляд даної електронної петиції «Якісна питна вода для дітей!».

Після розгляду електронної петиції було вирішено винести питання щодо підтримання електронної петиції на розгляд чергового пленарного засідання ради та підготовлено відповідний проект рішення. В проекті рішення передбачено встановлення фільтрів з очистки води у:

  • Комунальному закладі «Софіївська опорна школа І-ІІІ ст.» - 2 шт.;
  • Запорізькій філії комунального закладу «Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ст.» - 2 шт.;
  • Софіївській філії комунального закладу «Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ст.» - 1 шт.;
  • Комунальному закладі «Софіївський центр творчості» - 1 шт.;
  • Комунальному закладі «Софіївська школа мистецтв» - 1 шт.;
Додатки до відповіді

92-од 25.05.2020 Про початок розгляду електронної петиції.pdf

Завантажити
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше