Як сортують сміття софіяни
![](http://sofotg.gov.ua/storage/news/article/556c38a7b0814a67b75899e36376b1a8.jpg)
Сортування відходів – буденність для багатьох європейців. В нашій громаді поки що не все так сонячно в цьому плані, проте проблиски вже є завдяки ініціативним людям, які власним прикладом демонструють важливість сортування сміття.
Ми поспілкувалися із деякими мешканцями Софіївки, для яких сортування вже стало звичною справою і вони поділилися своїм прикладом з тими, в кого ще не спрацювала екологічна свідомість.
Інформація висвітлена в рамках проекту «Zero sof-waste», що став переможцем у конкурсі «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджений у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
![](/storage/news/galleries/6406266e46ac3c7a2f16f609eef1540e.jpg)
![](/storage/news/galleries/b82bf510e651ae7ae24347b3335b4c81.jpg)
![](/storage/news/galleries/078d21a5c863c8a39f835f1c18f87c91.jpg)
![](/storage/news/galleries/efb594af4e4c2babd86cb175b645f878.jpg)
![](/storage/news/galleries/93f7f35ed4671429b57992c6d6b55e4b.jpg)
![](/storage/news/galleries/90455e37698bdf9a3ba06082bee2ea55.jpg)