Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Видатки за лікарняними по Дніпропетровській області зросли на 8,5 млн гривень за підсумками липня

Новина
26.08.2020

Робочі органи Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області прийняли протягом липня 2020 року до оплати заяви-розрахунки для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності на суму 80,0 млн. гривень. Це на 11,9%, або 8,5 млн гривень більше, ніж у червні 2020 року. В тому числі по Криворізькому відділенню фахівці прийняли заявок на суму 24,6 млн. гривень, що на 21% або на 4,3 млн. гривень більше ніж у минулому місяці.

У липні за компенсацією втраченого заробітку за листками непрацездатності звернулись 11,8 тисяч застрахованих осіб. Загалом вони провели на лікарняному понад 217 тисяч днів. Зокрема,  по Криворізькому відділенню звернулись 3301 застрахована особа. Всього на лікарняних вони  провели 58005 днів.

Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності за цей період склав 368,5 гривень. По Криворізькому відділенню він склав 423,51 гривень.

Нагадаємо, що відповідно до Закону № 1105 робочі органи Фонду здійснюють фінансування страхувальників протягом десяти робочих днів після надходження заяви-розрахунку на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше