Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

#Суспільно корисні роботи# Обговорення проблемних питань з працівниками відділення поліції

Новина
02.08.2019

Виконання стягнення у вигляді суспільно корисних робіт покладається на уповноважений орган з питань пробації.

Виконання стягнення у вигляді суспільно корисних робіт здійснюється шляхом залучення порушників до суспільно корисної праці, вид якої та перелік об’єктів, на яких порушники повинні виконувати ці роботи, визначається відповідним органом місцевого самоврядування.

Якщо у призначений день порушник не з’явився за викликом до уповноваженого органу з питань пробації, на наступний день уповноважений орган з питань пробації надсилає повторний виклик. Якщо порушник не з’явився до уповноваженого органу з питань пробації після двох викликів, уповноважений орган з питань пробації надсилає запит до відповідного органу реєстрації, або органу державної виконавчої служби, або органу поліції з метою з’ясування факту проживання (перебування) порушника за вказаним у постанові суду (судді) місцем проживання.

Так, 25.07.2019  проведено робочу зустріч із працівником Софіївського відділення поліції Жовтоводського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області старшим лейтенантом поліції Іваном Андрухом та обговорено питання щодо перевірки місця проживання особи, на яку накладено адміністративне стягнення та яка не з’являється до уповноваженого органу з питань пробації за викликами.

 

Оксана ГАЛУШКА

Начальник Софіївського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

у Дніпропетровській області

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше