Вітаємо зі святом дітлахів.
Новина
![](http://sofotg.gov.ua/storage/news/article/085c14fe0499d43d077bc1d83aef27f3.jpg)
На День Святого Миколая селищний голова привітав зі святом дітлахів ДНЗ «Чайка», «Берізка», «Ромашка», «Сонечко»
![](/storage/news/galleries/fff3a3a590ebcef502350f1f523d322a.jpg)
![](/storage/news/galleries/503d1cff19202287c4842f585dfd0201.jpg)
![](/storage/news/galleries/21480c0de0b9e9dd46a6e7a771a13bf7.jpg)
![](/storage/news/galleries/b7c31b4bd9eb3c3fcb7588e468467d31.jpg)
![](/storage/news/galleries/baf75e1b99cc265a4b61332aa5a13033.jpg)
![](/storage/news/galleries/085c14fe0499d43d077bc1d83aef27f3.jpg)
![](/storage/news/galleries/c1f9545bd93f3539ad881d8c12487517.jpg)
![](/storage/news/galleries/b23927561390739713877a4d1be7fd11.jpg)
На День Святого Миколая селищний голова привітав зі святом дітлахів ДНЗ «Чайка», «Берізка», «Ромашка», «Сонечко»
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше