Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відбудеться пленарне засідання 39 сесії Софіївської селищної ради

Оголошення
26.10.2018

7 листопада 2018 року о 13.00 год. в залі КЗ «Софіївський центр творчості» (смт Софіївка, вул. Шкільна, 23, перший поверх) відбудеться пленарне засідання 39 сесії Софіївської селищної ради VII скликання.


На розгляд 39 сесії пропонується внести такі питання:

1.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність.

2.    Про передачу додатково земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

3.    Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та подальшої передачі у власність.

4.    Про перехід права користування на земельну ділянку при переході права на будівлю і споруди за цивільною угодою.

5.    Про перехід права користування на земельну ділянку при переході права на будівлю і споруди за цивільною угодою для подальшої оренди.

6.    Про надання погодження на передачу земельної ділянки.

7.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.

8.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.

9.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражу та подальшої передачі у власність.

10. Про вилучення земельної ділянки за добровільною відмовою.

11. Про надання погодження на викопіювання з плану землекористування Софіївської селищної ради.

12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування комплексу будівель КЗ «Софіївська ЦРЛ» ДОР» та подальшої передачі у постійне користування.

13.  Про внесення змін у рішення сесії.

14. Про укладення договору оренди землі.

 (Інформує: Ільїна Р.І.)

15. Про зміни структури та штатної чисельності в Софіївській школі мистецтв.

(Інформує: Ісаєва Г.Г.)

16. Про виконання Софіївського селищного бюджету за 9 місяців 2018 року.

17. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 13 грудня 2017 року №1556-30/VII «Про Софіївський селищний бюджет на 2018 рік» (з урахуванням внесених змін)

18.  Про затвердження договорів, укладених селищним головою від імені селищної ради.

(Інформує: Савицька Л.І.)

19. Про Антикорупційну програму Софіївської селищної ради на 2018-2021 роки.

20. Про затвердження Порядку проведення антикорупційної експертизи нормативно – правових актів Софіївської селищної ради та її виконавчих органів.

21. Про затвердження Положення про консультації з громадськістю в Софіївській селищній раді.

22. Про затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Софіївській селищній раді та її виконавчих органах.

( Інформує: Акастьолова Л.П.)

РІЗНЕ.


2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше