Цьогоріч на Дніпропетровщині ремонтуємо майже 130 комунальних доріг – Валентин Резніченко
![](http://sofotg.gov.ua/storage/news/article/e13b9fdabffdc64d51a45b24d3b8f9d5.jpg)
«Оновлення доріг у містах і селах – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Комунальні дороги регіону облдержадміністрація ремонтує четвертий рік поспіль. Майже півтисячі автошляхів уже відновлені, у планах на 2018-й – ще до 130. Акцент – на капітальному ремонті. Щороку на капремонт з обласного бюджету виділяємо декілька сотень мільйонів гривень. Цьогоріч сума побила рекорд – майже 1 мільярд», – зазначив Валентин Резніченко.
У центрі Обухівки вже з новим покриттям три вулиці. Одна з них – Затишна.
«Проживаю на цій вулиці 40 років. Пам’ятаю, як люди топтали на ній і грязюку, і щебінь. Сьогодні нашу вулицю не впізнати. Пересуватися нею за щастя. Вдячні тим, хто її відремонтував», – подякувала місцева мешканка Ольга Старина.
Капітально відремонтована й вулиця Висока. Щодня її тестує скутером мешканка Обухівки Людмила.
«Раніше латка на латці була. Зараз дорога гарна. Їду, вибоїн немає, можна розігнатися», – розказала жінка.
Якісно змінився і провулок Новий.
«Ями були на кожному кроці. Ніякого комфорту. Тепер дорога нормальна, поїздка в радість», – поділився 15-річний скутерист Микола Коваль.
Незабаром у новий асфальт «вдягнуться» ще дві обухівські вулиці – Центральна й Червона. Наразі ремонтні роботи на них тривають.
«На території Обухівської селищної ради 156 вулиць загальною протяжністю понад 380 км. Це як до Києва. Ремонтувати їх власними силами – то дуже великі кошти. Тому ремонт шляхів обласним коштом. За нову якість доріг вдячні всі мешканці», – розказав перший заступник Обухівського селищного голови Анатолій Плохий.
На кожну таку дорогу – п’ятирічна гарантія. В іншому випадку підрядники виправлятимуть дефекти власним коштом.
![](/storage/news/galleries/487512932d681b27dd40b39e7fca9719.jpg)
![](/storage/news/galleries/5d6e1bff1b9d197c477b8f153f169148.jpg)