Продовжуємо роботу над дизайн-проектом паркової зони
![](http://sofotg.gov.ua/storage/news/article/3bde49e473b3dfe850d685ebdc76f2d8.jpg)
22 травня відбулась друга зустріч з нашим програмним офіцером програми Добре Олександром Кондратинським та архітекторами - дизайнерами Олександром і Ярославом.
Депутатам, представникам молоді, бізнесу представлено перспективне зонування території паркової зони. Пропозиції, які були надані під час зустрічі будуть враховані при подальшій розробці дизайн-проекту паркової зони.
Долучайтеся до розробки проекту та надавайте свої пропозиції, бачення та зауваження.
Ви можете зробити це:
- За допомогою Google форми
- В особистому повідомленні на Facebook чи Instagram сторінці
- В коментарях до цього допису на Facebook чи Instagram сторінці
- Будь-яким зручним для вас способом
![](/storage/news/galleries/457eaaf5d334284d67d437892303c20b.jpg)
![](/storage/news/galleries/3bde49e473b3dfe850d685ebdc76f2d8.jpg)