Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пробація: нагляд, поєднаний із соціальною допомогою

Новина
18.09.2019

Пробація: нагляд, поєднаний із соціальною допомогою

Співпраця уповноважених органів з питань пробації та Служб у справах дітей спрямована, передусім, на надання соціальної допомоги засудженим дітям та молоді під час їхнього перебування на обліку, а також  зменшення ризику скоєння повторних злочинів даними особами, аби вони не опинилися за гратами знову. 

Так, 25.09.2019 проведено робочу зустріч Софіївського районного сектору та Служби у справах дітей Софіївської райдержадміністрації. Під час зустрічі обговорено проблеми ресоціалізації осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та звільнених від відбування покарання з випробуванням з метою диференційованого підходу до неповнолітніх осіб, які перебувають у конфлікті із законом. Також обговорено питання щодо вирішення соціальних проблем неповнолітніх, у тому числі конфліктних ситуацій у сім’ї, залученню соціальних служб, служби у справах дітей, правоохоронних органів щодо батьків, законних представників, які не займаються вихованням дітей чи вчиняють стосовно них насильство в сім’ї, щодо сприяння у залученні неповнолітніх засуджених осіб до навчання та здобутті ними повної загальної середньої освіти.

 

Оксана ГАЛУШКА

Начальник Софіївського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

у Дніпропетровській області

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше