Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Про результати  жеребкування 

Новина
25.10.2021

Про результати  жеребкування 

25 жовтня 2021 року в приміщенні   Софіївської селищної   ради  відбулося жеребкування серед кандидатур представників  Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України для включення до складу конкурсної комісії  з проведення конкурсу на зайняття вакантної  посади завідуючого Комунального підприємства «Софіївська центральна аптека №100».

 За результатми жеребкування до складу конкурсної комісії  з проведення конкурсу на зайняття вакантної  посади завідуючого Комунального підприємства «Софіївська центральна аптека №100» від  представників галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування  та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності обрано:

  • Валевська Ольга Станіславівна, Дніпропетровська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я
  • Москалець Євген Юрійович, Дніпропетровська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

 

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше