Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 65-ї сесії

Новина
15.09.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ

про скликання шістдесят п’ятої сесії Софіївської селищної ради VII скликання

23 вересня 2020 року о 13-й годині в залі засідань Софіївської селищної ради (смт Софіївка, вул. Шкільна, 19, другий поверх) скликається 65 сесія селищної ради.

На розгляд сесії пропонується внести наступні питання:

 1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 18.12.2019 №2797-55/VII «Про Софіївський селищний бюджет на 2020 рік». (із змінами та доповненнями).
 2. Про внесення змін до рішення Новоюлівської сільської ради від 16.12.2019 року №1002-36/VІІ «Про сільський бюджет на 2020 рік» (із змінами та доповненнями).
 3. Про внесення змін до рішення Кам’янської сільської ради від 20.12.2019 року № 713-43/VІІ «Про сільський бюджет на 2020 рік.»
 4. Про внесення змін до рішення Кам’янської сільської ради від 20.12.2019 року № 705-43/VІІ «Про затвердження   Програми  соціально-економічного розвитку Кам’янської сільської ради  на 2020 рік»
 5. Про делегування повноважень.
 6. Про завершення приватизації шляхом викупу об’єкта малої приватизації- нежитлової будівлі(магазину).
 7. Про надання приміщення Софіївській селищній територіальній комісії Криворізького району Дніпропетровської області та визначення її місцезнаходження.
 8. Про затвердження детального плану частини території с.Кам’янка.
 9. Про внесення змін до Програми розвитку системи водопостачання та водовідведення Софіївської селищної об’єднаної територіальної громади, затвердженої рішенням Софіївської селищної ради від 23.20.2019 №2680-53/VII.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність.
 11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.
 12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для подальшої передачі у власність.
 13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в постійне користування.
 15. Про передачу земельної ділянки з комунальної власності в державну власність.
 16. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та подальшої передачі у власність.
 17. Про вилучення земельної ділянки за добровільною відмовою.
 18. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її в оренду.
 21. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 22. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі в оренду.
 23. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та подальшої передачі у власність.
 24. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду.
 25. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в постійне користування.
 26. Про затвердження розрахунку земельного податку на земельну ділянку Дніпропетровській Філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.
 27. РІЗНЕ.
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше