Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 56-ї сесії (Позачергової)

Новина
08.01.2020

11 січня 2020 року о 10.00 в залі засідань Софіївської селищної ради (смт Софіївка, вул. Шкільна, 19, другий поверх) скликається позачергова 56 сесія селищної ради.

На розгляд сесії пропонується внести наступні питання:

  1. Про визнання повноважень новообраних депутатів Софіївської селищної ради VІІ скликання.
  2. Про завершення повноважень голови та секретаря Кам’янської та Новоюлівської сільських рад.
  3. Про утворення Кам’янського та Новоюлівського старостинських округів Софіївської  селищної  ради
  4. Про покладання обов’язків старости.
  5. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання громадян.
  6. Про виготовлення гербових номерних печаток та штампів для проведення реєстрації місця проживання громадян на території Кам’янського та Новоюлівського старостинських округів.
  7. Про внесення змін до складу постійних комісій Софіївської селищної ради (із врахуванням внесених змін).
  8. Про утворення Виконавчого комітету Софіївської селищної ради.
  9. Про внесення змін до рішення Софіївської селищної ради від 24.12.2016 № 705-16/VII «Про затвердження Регламенту Софіївської селищної ради VII скликання».
  10. Про внесення змін до штатної чисельності Комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше