Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 54-ї сесії

Новина
08.11.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ

про скликання п’ятдесят четвертої сесії Софіївської селищної ради сьомого скликання

15 листопада 2019 року о 13.00 в залі засідань Софіївської селищної ради (смт Софіївка, вул. Шкільна, 19, другий поверх) скликається 54 сесія селищної ради.

 

На розгляд сесії пропонується внести наступні питання:

 1. Звіт про виконання Cофіївського селищного бюджету за 9 місяців 2019 року.
 2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 12.2018р. №2198- 41/VII «Про Софіївський селищний бюджет на 2019 рік».
 3. Про затвердження договорів, укладених селищним головою.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для подальшої передачі в оренду.
 7. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.
 8. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та подальшої передачі у власність.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 10. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність.
 11. Про вилучення земельної ділянки за добровільною відмовою.
 12. Про надання погодження на викопіювання з плану землекорстування Софіївської селищної ради.
 13. Про надання погодження на виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарствана території Софіївської селищної ради.
 14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої реєстрації права комунальної власності.
 15. Про надання дозволу на виготовлення генеральних планів населених пунктів.
 16. Про прийняття Софіївського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді та його майна до комунальної власності Софіївської селищної ради.
 17. Про прийняття Територіального центру соціального обсдуговування (надання соціальних послуг) Софіївського району та його майна до комунальної власності Софіївської селищної ради.
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше