На головнуКонтакти
Корисна інформація
Документи
Сторонні сервіси
Проекти громади
Симулятор бюджету
E-data витрати
Економічний профіль
Підприємства, заклади та установи
Петиції
Prozorro
Звернення
Вакансії
Бюджет
Структура ОТГ
Новини
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Пленарне засідання 51-ї сесії

Новина
09.09.2019

 

16 вересня 2019 року о 13.00 год. в залі засідань Софіївської селищної ради, за адресою: смт Софіївка, вул. Шкільна, 19 (другий поверх) відбудеться пленарне засідання 51-ї сесії Софіївської селищної ради VII скликання.

На розгляд 51 сесії пропонується внести наступні питання:

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність.
 2. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для подальшої передачі у власність.
 4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 5. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) та подальшої передачі у власність.
 6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність.
 8. Про списання комунального майна Софіївської селищної ради.
 9. Про затвердження структури та штатного розпису Комунального закладу «Широківський центр громадської активності» Софіївської селищної ради.
 10. Про затвердження Положення про порядок надання ритуальних послуг на території смт Софіївка.
 11. Різне.
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape