Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 49-ї сесії

Новина
19.08.2019

28 серпня 2019 року о 13.00 год. в залі засідань Софіївської селищної ради, за адресою: смт Софіївка, вул. Шкільна, 19 (другий поверх) відбудеться пленарне засідання 49-ї сесії Софіївської селищної ради VII скликання.

На розгляд 49 сесії пропонується внести наступні питання:

 1. Про виконання Софіївського селищного бюджету за І півріччя 2019 року.
 2. Про внесення змін до рішення Софіївської селищної ради від 12.12.2018р. № 2198-41/VII «Про Софіївський селищний бюджет на 2019 рік» (з урахуванням внесених змін)
 3. Про продовження дії попередніх рішень селищної ради.
 4. Про затвердження договорів, укладених селищним головою.
 5. Про внесення змін до установчих документів КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІГЕЯ».
 6. Про деякі питання приватизації та внесення змін до рішень Софіївської селищної ради.
 7. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності.
 8. Про затвердження Положення про порядок надання ритуальних послуг на території смт Софіївка.
 9. Про затвердження Положення про порядок списання об’єктів комунальної власності Софіївської селищної об’єднаної територіальної громади.
 10. Про внесення змін до рішення Софіївської селищної ради від 24.12.2016р. №705-16/VII «Про затвердження Регламенту Софіївської селищної ради VII скликання».
 11. Про передачу майна комунальної власності Софіївської селищної ради.
 12. Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Софіївській селищній раді.
 13. Про створення КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ШИРОКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ».
 14. Про оренду майна комунальної власності Софіївської селищної ради.
 15. Про внесення змін до штату працівників КЗ «Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ст.»
 16. Про затвердження проектно – кошторисної документації по обєкту: «Капітальний ремонт пішохідної доріжки по вул. Больничній (в межах від стадіону до ж/б №35 в смт Софіївка Софіївського району Дніпропетровської області».
 17. Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих у міжсесійний період.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 21. Про передачу земельної ділянки в комунальну власність (для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування).
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для подальшої передачі в оренду.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства для подальшої передачі у власність.
 24. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) та подальшої передачі у власність.
 25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність.
 27. Про вилучення земельної ділянки за добровільною відмовою.
 28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва гаражу для подальшої передачі у власність.
 29. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 30. Про продовження терміну дії нормативно грошової оцінки земель населених пунктів.
 31. Про затвердження Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Софіївської селищної ради на період до 2020 року.
 32. Про вступ Софіївської селищної ради до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».
 33. Про співфінансування проекту «Створення освітньо-туристичного центру на території вирощування аквакультури».
 34. Про затвердження стратегії розвитку інформаційних технологій Софіївської об’єднаної територіальної громади.
 35. Різне.

 

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше