Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 40-ї сесії Софіївської селищної ради VII скликання

Оголошення
30.11.2018

ОГОЛОШЕННЯ

5 грудня 2018 року о 13.00 год. в залі засідань Софіївської селищної ради, за адресою: смт Софіївка, вул. Шкільна, 19 (другий поверх) відбудеться пленарне засідання 40-ї сесії Софіївської селищної ради VII скликання.

На розгляд 40 сесії пропонується внести такі питання:

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови для подальшої передачі у власність.
 5. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та подальшої передачі у власність.
 6. Про перехід права користування на земельну ділянку при переході права на будівлю і споруди за цивільною угодою.
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражу та подальшої передачі в оренду.
 8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.
 10. Про укладення договору про передачу права власності на земельну ділянку.

(Інформує: Ільїна Р.І.)

 1. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 13 грудня 2017 року №1556-30/VII «Про Софіївський селищний бюджет на 2018 рік» (з урахуванням внесених змін)

(Інформує: Савицька Л.І.)

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії від 13.12.2017р.№1536-30/VII.

(Інформує: Качан І.М.)

 1. Про затвердження Правил благоустрою на території Софіївської селищної ради.

(Інформує: Костяннікова С.І.)

 1. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Софіївської селищної ради на 2019 рік.
 2. Про план роботи Софіївської селищної ради VII скликання та її

виконавчого комітету на 2019 рік.

(Інформує: Назаренко Л.І.)

 1. Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань селищному голові Сегедію П.Ю.
 2. Про затвердження розпоряджень, прийнятих селищним головою у міжсесійний період.

(Інформує: Моренко Г.Г.)

РІЗНЕ.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше