Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 38 сесії Софіївської селищної ради VII скликання.

Оголошення
25.09.2018

ОГОЛОШЕННЯ

3 жовтня 2018 року о 13.00 год. в залі КЗ «Софіївський центр творчості» (смт Софіївка, вул. Шкільна, 23, перший поверх) відбудеться пленарне засідання 38 сесії Софіївської селищної ради VII скликання.

 

На розгляд 38 сесії пропонується внести такі питання:

1.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність.

2.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.

3.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу для подальшої передачі у власність.

4.    Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та подальшої передачі у власність.

5.    Про перехід права користування на земельну ділянку при переході права на будівлю і споруди за цивільною угодою.

6.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки.

7.    Про укладання договору оренди.

8.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.

9.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для облаштування об’єкту землеустрою.

10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права сервітуту для подальшої оренди.

11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування та подальшої реєстрації комунальної власності.

12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для облаштування об’єкту землеустрою та подальшої реєстрації комунальної власності.

13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подальшої реєстрації комунальної власності.

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення та подальшої реєстрації комунальної власності.

15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої оренди.

17. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для отримання в постійне користування (друкарня).

18. Про тимчасове закріплення об’єкту водного фонду.

19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражу та подальшої передачі в оренду.

(Інформує: Ільїна Р.І.)

20. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 13 грудня 2017 року №1556-30/VII «Про Софіївський селищний бюджет на 2018 рік» (з урахуванням внесених змін)

(Інформує: Савицька Л.І.)

21. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 11.08.2017р. №1271-25/VII «Про утворення Центру надання адміністративних послуг та забезпечення його діяльності».

( Інформує: Акастьолова Л.М.)

22. Про надання згоди на безоплатну передачу книжкових фондів з балансу комунального закладу «Софіївська центральна бібліотека» Софіївської селищної ради на баланс об’єднаних територіальних громад та сільських рад Софіївського району.

23. Про встановлення розміру плати за навчання у комунальному закладі «Софіївська школа мистецтв».

(Інформує: Ісаєва Г.Г.)

24. Про обмеження руху вантажних транспортних засобів вулицями та дорогами селища Софіївка у денний час літнього періоду.

(Інформує: Качан І.М.)

25. Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів Софіївської селищної ради.

26. Про присвоєння звання «Почесний громадянин селища Софіївка».

27. Про Наглядову раду комунальних підприємств Софіївської селищної ради.

( Інформує: Назаренко Л.І.)

28. Про співфінансування проекту «Придбання лікувального обладнання для фізіотерапевтичного кабінету комунального закладу «Софіївська центральна районна лікарня» ДОР».

(Інформує: Шинкаренко С.В.)

29. Про затвердження Плану покращення послуги утримання та ремонту комунальних доріг та тротуарів в межах компетенції ОТГ на 2018-2023 рр.

(Інформує: Шинкаренко С.В.)

30. Про внесення змін до рішення 31 сесії селищної ради від 24.01.2018р №1638-31/VII «Про затвердження граничної чисельності та штату працівників закладів освіти, засновником яких є Софіївська селищна рада».

31. Про трудові відносини з директором КЗ «Софіївська опорна загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів».

32. Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих у міжсесійний період.

(Інформує: Моренко Г.Г.)

РІЗНЕ.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше