Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 2-ї сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

Новина
19.11.2020

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про скликання позачергової другої сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

20 листопада 2020 року о 13-й годині в залі засідань Софіївської селищної ради    (смт Софіївка, вул. Шкільна, 19, другий поверх) скликається 2 сесія селищної ради.

Рекомендуємо депутатам  прибути на сесію у засобах індивідуального захисту, дотримуватися по відношенню один до одного безпечної дистанції та інших рекомендацій, запропонованих МОЗ України.

 

На розгляд сесії пропонується внести наступні питання:

 1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 18.12.2019 №2797-55/VII «Про Софіївський селищний бюджет на 2020 рік», з урахуванням внесених змін.
 2. Про створення фінансового відділу Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області.
 3. Про приймання юридичної особи та її майна до комунальної власності Софіївської селищної ради.
 4. Про внесення змін до рішення Софіївської селищної ради.
 5. Про внесення змін до установчих документів КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «СОФІЇВСЬКА ДИТЯЧО- ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА»
 6. Про затвердження Програми заохочувальних виплат громадянам.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність.
 8. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.
 11. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та подальшої передачі у власність.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в постійне користування.
 13. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність.
 14. Про затвердження розрахунку земельного податку на земельну ділянку Дніпропетровської Філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення для ведення фермерського господарства.
 16. Про затвердження договорів, укладених селищним головою.
 17. Про затвердження Програми соціального захисту населення Софіївської громади на 2021-2023 роки.
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше