Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 16-ї сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

Новина
22.11.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про пленарне засідання шістнадцятої сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

30 листопада 2021 року о 13-й годині  в сесійній   залі Софіївської селищної ради за адресою: смт Софіївка, бульвар Шевченка, 19 скликається пленарне засідання 16 сесії селищної ради. Рекомендуємо депутатам  прибути на сесію у засобах індивідуального захисту, дотримуватися по відношенню один до одного безпечної дистанції та інших рекомендацій, запропонованих МОЗ України.

На розгляд пленарного засідання пропонується внести наступні питання:

 1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16 грудня 2020 року № 91-3/VIII «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Софіївський центр первинної медико-санітарної допомоги» на  2021 рік».
 2. Про погодження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Софіївський центр первинної медико-санітарної допомоги» на  2022 рік.
 3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16 грудня 2020 року №91-3/VIII «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Софіївський центр первинної медико – санітарної допомоги» на 2021 рік».
 4. Про затвердження Переліку та вартості платних послуг Комунального підприємства «Софіївська центральна лікарня» Софіївської селищної ради Криворізького району Дніпропетровської області на 2022 рік.
 5. Про погодження проекту фінансового плану Комунального підприємства «Софіївська центральна лікарня» на   2022 рік.
 6. Про придбання нежитлової будівлі для розміщення закладу культури.
 7. Про деякі питання відшкодування витрат, пов’язаних із наданням телекомунікаційних послуг пільговим категоріям громадян Софіївської селищної територіальної громади.
 8. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16.12.2020 №114-3/VІІІ «Про місцевий бюджет Софіївської селищної територіальної громади на 2021 рік».
 9. Про внесення змін до установчих документів КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «СОФІЇВСЬКИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ».
 10. Про внесення змін до установчих документів КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ».
 11. Про надання згоди на передачу майна з державної до комунальної власності Софіївської селищної територіальної громади.
 12. Про оренду майна комунальної власності Софіївської селищної територіальної громади.
 13. Про затвердження Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки в Софіївській селищній раді на 2021-2025 роки.
 14. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Софіївської селищної ради на 2022-2025 роки.
 15. Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2022-2026 роки.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (поділ земельної ділянки) для подальшої передачі в оренду.
 20. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у власність.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої оренди.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок членам селянського фермерського господарства „КАРАТ” з подальшою передачею у власність для ведення фермерського господарства.
 26. Про припинення договору оренди землі.
 27. Про укладення договору оренди землі.
 28. Про передачу земельної ділянки для ведення фермерського господарства у власність.
 29. Про затвердження проектів переможців Бюджету участі на 2022 рік та їх фінансування.
 30. Про затвердження Програми Відкритого онлайн фестивалю-конкурсу обрядових композицій «Різдвяна зірка» в умовах карантину на 2021-2022 роки.
 31. Про внесення змін до Положення про Відкритий онлайн фестиваль-конкурс обрядових композицій «Різдвяна зірка» в умовах карантину.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше