Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Щодо сміття на житлових масивах

Новина
06.11.2019

Осінь, опало листя з дерев і фейсфук заполонили пости з негативом про те, що комунальне підприємство «Софіївське» не вивозить вчасно сміття, майданчики збору твердих побутових відходів завалені гілками, листям з дерев. З’явилися коментарі: за що ми платимо кошти, із-за викинутих гілок унеможливлюється проїзд машин і т.д.

Наклепи недоречні. Предметом Договору між мешканцями і  комунальним підприємством є  вивезення  твердих побутових відходів, а це відходи, що утворюються в процесі життя і діяльності людини в житлових та нежитлових будинках і не використовуються за місцем їх утворення.  

Якщо необхідно вивезти гілки чи листя,  ви можете заключити договір з КП «Софіївське», які їх вивезуть.

Хочеться звернутися до дописувачів, здебільшого жителів багатоквартирних будинків, які просять надати людину для прибирання дворів, під’їздів. В приватному секторі мешканці самостійно вирішують такі питання, то чому б власникам квартир у багатоповерхівках не взяти за правило впорядковувати територію біля будинків, де живуть.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше