Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Розпочато формування конкурсної комісії з проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади завідуючого КП «Софіївська центральна аптека №100» 

Оголошення
09.12.2021

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади завідуючого Комунального підприємства «Софіївська центральна аптека №100» 

09 грудня  2021 року

Відповідно до Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я”,  рішення  виконавчого комітету Софіївської селищної ради  від  21.05.2021 №52 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я» Софіївська селищна рада  оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної  посади завідуючого комунальним підприємством «Софіївська центральна аптека №100»  Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області.

Розпорядженням селищного голови від 08.12.2021 №169-од «Про проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади  завідуючої комунальним підприємством «Софіївська центральна аптека №100» встановлено кількість членів конкурсної комісії – 6 чоловік.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять:  представники органу управління,  представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах  трудового колективу, галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

  1. наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  2. накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане  з корупцією правопорушення — протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  3. наявність конфлікту інтересів.

Для включення до складу конкурсної комісії представників від трудового колективу відповідного закладу додатково подаються:

  • супровідний лист у довільній формі із зазначенням двох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії;
  • протокол загальних зборів трудового колективу за підписом головуючого та секретаря зборів.

Для включення до складу конкурсної комісії представників від галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності додатково подаються:

  • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань;
  • копію Статуту громадського об’єднання, який підтверджує відповідні функції громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подавати до Софіївської  селищної ради  упродовж  15 днів з моменту публікації цього оголошення на офіційному веб-сайті Софіївської  селищної ради     до  23 грудня   2021 року  включно.

Документи приймаються за адресою: Софіївська селищна рада бульвар Шевченка, 19 смт Софіївка Криворізький р-н Дніпропетровська обл., 53100 (телефон для довідок 05650-28510 Моренко Г.Г.)

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше