Обмеження водопостачання
![](http://sofotg.gov.ua/storage/news/article/e9bcba8a3b784172dc22888603868b00.jpg)
Шановні софіяни!
Софіївська селищна рада та КП «Софіївське» повторно звертаються до усіх абонентів централізованого водопостачання з проханням виключити випадки поливу городів питною водою через недостатнє її надходження до смт Софіївка від Кривбасводоканалу,
Для попередження виникнення загрозливої ситуації, було прийнято рішення про тимчасове відключення водопостачання з 23:00 до 04:00, але це не дає бажаного результату.
Тому, у даній ситуації, складається загроза дефіциту води, що призведе до систематичних відключень на тривалий час.
Давайте всі разом віднесемося до ситуації з порозумінням та будемо сприяти якісному забезпеченню громади питною водою.