Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Налагодження взаємодії між представниками органів самоврядування та ветеранами АТО

Новина
10.09.2019

 

10.09.2019 року у конференц залі виконавчого комітету Софіївської селищної ради проведена третя діалогова зустріч ветеранів АТО з представниками органів місцевого самоврядування, представником правозахисної організації ГО "Правозахисна Група "Січ" Плетенком Володимиром на тему “Налагодження взаємодії між представниками органів самоврядування та ветеранами АТО" в рамках GIZ України Регіональної програми Громадської служби миру (ZFD).

Медіатори: Александр Митьков разом з колежанкою з міста Першотравенськ Екатерина Мединская, (ZFD) Kateryna Zeziulina та Андрій Трубчак (GIZ CPS UA) - GIZ(ZFD) в рамках реалізації програми з компонентом "Діалог у громадах".

В рамках діалогу обговорювались потреби ветеранів АТО щодо отримання статусу учасника бойових дій та вирішувались інші проблемні питання.

Проект впроваджується в Дніпропетровському регіоні у

м. Першотравенськ, Софіївській та Межівській ОТГ.

#миробудування #діалог #кохаюжиття

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше