Інформування безробітних осіб про патронатні послуги
23 березня 2023 року начальник служби у справах дітей Виконавчого комітету Софіївської селищної ради Світлана Розбицька відвідала щотижневий семінар для безробітних осіб у Софіївському секторі Криворізької філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, що проводився завідувачем сектору Вікторією Турівною.
Темою виступу начальника служби у справах дітей була професійна комплексна послуга – патронат над дитиною. Слухачам було повідомлено мету патронату, порядок створення патронатної сім'ї; озвучено терміни перебування дітей у патронатній сім'ї; надано повний перелік документів для осіб, які мають бажання та реальну можливість створити патронатну сім'ю; висвітлено права та обов'язки майбутніх патронатних вихователів, тонкощі оплати їх послуг.
Учасники семінару отримали консультацію щодо проходження навчання за тренінговою Програмою підготовки сімей-кандидатів у патронатні вихователі, отримали контактні дані про осіб, які можуть більш ретельно, під час особистої консультації, ознайомити з інформацією про сімейний патронат, ролі та функції патронатних вихователів.
![](/storage/news/galleries/f3a69057a7bc7bcbbae842446864adb7.jpg)
![](/storage/news/galleries/c9a94d295e7927f310ce7ff03e835918.jpg)