Літній табір для дітей учасників бойових дій
![](http://sofotg.gov.ua/storage/news/article/0eac29592a6e0ec9d1b5840a90b15daf.jpg)
Тобі 13-18 років і ти хочеш активно провести літо в колі однодумців, отримати нові навички і побувати у Івано-Франківській області?
Тоді ти неодмінно маєш зареєструватися на табір для дітей учасників бойових дій, який проходить за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України у сфері національно-патріотичного виховання (в рамках проекту "Всеукраїнський спортивно – патріотичний табір "Кузня Уніж" 2019" для дітей учасників бойових дій") Єноти - Патріоти.
Зацікавився? Реєструйся за посиланням https://forms.gle/56Nc3jpLC8Fhth6C7