Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення
07.02.2022

07 лютого  2022 року

Відповідно до Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я”,  рішення  виконавчого комітету Софіївської селищної ради  від  21.05.2021 №52 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я» Софіївська селищна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної  посади завідуючого комунальним підприємством «Софіївська центральна аптека №100»  Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області.

Розпорядженням селищного голови від 04.02.2022 №13-од «Про проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади  завідуючої комунальним підприємством «Софіївська центральна аптека №100» встановлено кількість членів конкурсної комісії – 6 чоловік.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять:  представники органу управління,  представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах  трудового колективу, галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

1) наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

2)накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане  з корупцією правопорушення — протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

3)наявність конфлікту інтересів.

Для включення до складу конкурсної комісії представників від трудового колективу відповідного закладу додатково подаються:

-супровідний лист у довільній формі із зазначенням двох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії;

- протокол загальних зборів трудового колективу за підписом головуючого та секретаря зборів.

Для включення до складу конкурсної комісії представників від галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності додатково подаються:

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань;

- копію Статуту громадського об’єднання, який підтверджує відповідні функції громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подавати до Софіївської  селищної ради  упродовж  15 днів з моменту публікації цього оголошення на офіційному веб-сайті Софіївської  селищної ради     до  21 лютого    2022 року  включно.

Документи приймаються за адресою: Софіївська селищна рада бульвар Шевченка, 19 смт Софіївка Криворізький р-н Дніпропетровська обл., 53100 (телефон для довідок 05650-28510 Моренко Г.Г.)

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше