Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Фестиваль громад Дніпропетровщини

Новина
30.09.2019

Цієї суботи ми представили нашу громаду на Фестивалі громад Дніпропетровщини, який організувала Царичанська ОТГ спільно з Українським центром соціального партнерства в рамках програми ДОБРЕ.

Учасники поділились досвідом та досягненнями в активізації та залученні мешканців. Обговорили проблеми, які виникають при використанні різних механізмів участі та шляхи їх вирішення.

На святі громади показали свою унікальність на ярмарку виробів народних умільців. Нами ж було представлено вироби місцевих майстрів з вторинної сировини, проект «Zero Sof-Waste» - роздільне сортування відходів та електронні інструменти для залучення громадян.

Софіївська ОТГ, в рамках конкурсу «Громада участі», була відзначена у номінації «Найкраща інформаційна кампанія щодо Бюджету участі» та у номінації «Дієва молодіжна рада».

Дякуємо всім організаторам фестивалю за чудову можливість обмінятися досвідом.  І нехай все у нас буде ДОБРЕ!

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше