Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

День визволення селища Софіївка

Новина
01.02.2019

Шановна громадо. Вже 75-й рік Софіївка відзначає цей день – День визволення, День вигнання нацистських окупантів з рідної землі в роки Другої світової війни. З архівних документів встановлено, що населений пункт Софіївка звільнений 1 лютого 1944 року.

В боях за Софіївку загинуло багато воїнів. Їхні імена викарбувані на плитах пам’ятників і братських могил у центрі та на околицях Софіївки. Вдячні софіяни несуть їм в цей засніжений день квіти, тепло і пам'ять своїх сердець.

Вічна слава визволителям. Вічна шана поколінь ветеранам, учасникам, дітям війни. Слава героям-патріотам, які захищають рідну Батьківщину сьогодні від агресора, які посягнули на нашу волю, свободу і територію. Хай панують на рідній землі мир і злагода.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше