Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

КЗ "Софіївська центральна районна лікарня "ДОР""

photo

Опис

Комунальний заклад „Софіївська ЦРЛ” ДОР”


Закладом отримано ліцензію МОЗ України серія АЕ № 281967 від 11.09.2013 року на медичну практику за спеціальностями: організація і управління охороною здоров’я, терапія, педіатрія, акушерство і гінекологія, анестезіологія, дерматовенерологія, ендокринологія, клінічна лабораторна діагностика, наркологія, ортопедія і травматологія, хірургія, рентгенологія, офтальмологія, неврологія, психіатрія, стоматологія, ортопедична стоматологія, ультразвукова діагностика, урологія, фтизіатрія, онкологія, інфекційні хвороби, патологічна анатомія, отоларингологія, функціональна діагностика, номенклатура спеціальностей молодших спеціалістів з медичною освітою: лікувальна справа, сестринська справа, сестринська справа (операційна), рентгенологія, акушерська справа, стоматологія, ортопедична стоматологія, лабораторна справа (клініка), медична статистика.

В закладі функціонує консультативно-діагностичний центр, 3 стаціонарні відділення (хірургічне на 30 ліжок, терапевтичне на 50 ліжок, педіатричне на 20 ліжок), ЦСВ, КДЛ ,рентгенологічний, стоматологічний та кабінет „ Довіра ”,приймальне відділення з травмпунктом, пральня, харчоблок. 

В закладі здійснюється 3-х разове харчування.  Харчоблок забезпечний необхідним технологічним та холодильним обладнанням.

Всього працюючих 175 чоловік. 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше