Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

КЗ "Софіївський будинок культури"

photo

Опис

Комунальний заклад «Софіївський Будинок культури» забезпечує проведення культурно-мистецьких заходів не лише районного рівня, а й представляє наш район на обласних заходах.  

В гуртках художньої самодіяльності закладу беруть участь понад -150 дорослих  учасників  всі жителі громади, та близько-100 дітей та молоді. За період з січня по жовтень місяці 2018 року закладом було проведено більше 30 заходів (Фестиваль «Різдвяна зірка», День закоханих, свято 8 березня, свято Кобзаря, весняний ярмарок, вечір гумору, концерт «Весняна мить», свято вишиванки, тематичні дискотеки (день Європи, день молоді), 8 травня – день примирення, день матері, ювілейний концерт школи мистецтв, фестиваль дитячо-юнацької творчості «Софіївщина талановита», концерт до Дня медичного працівника, концерт до Дня конституції, Ретро вечір,День працівників освіти, День селища, День захисника Вітчизни, та ін.)

Всі кльтурно-мистецькі заходи проводяться не лише для жителів нашої громади, а й усього району. Софіївський Будинок культури представляє Софіївську об’єднану територіальну громаду.Завжди переповнений зал свідчить про те, що вся наша робота проводиться не дарма, тематичні заходи проводяться також з метою виховання молодого покоління в дусі патріотизму, духовного збагачення. 

В нашому селищі Будинок культури - єдиний великий осередок культури, де і проводяться всі святкові заходи.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше