Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Відділ контролю за додержанням законодавства про працю, оподаткування та регулювання земельних відно

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ФУНКЦІЇ ВІДДІЛУ

·               Здійснення ефективного управління землями комунальної власності Софіївської селищної ради та іншими землями, які перебувають у віданні ОТГ.

·               Підготовка проектів рішень селещної ради, її виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови з питань щодо земельних питань.

·               Видає юридичним та фізичним особам довідки про наявність земельних ділянок та інших довідок, передбачених чиним законодавством.

·               Бере участь в організації та проведенні земельних аукціонів та конкурсів.

·               Здійснює підготовку договорів оренди землі щодо земельних ділянок наданих рішеннями селещної ради у оренду, облік укладених та зареєстрованих договорів оренди земельних ділянок комунальної власності, здійснення розрахунків розмірів земельної та орендної плати за користування земельними ділянками відповідно до вимог чинного законодавства та проведення перерахунків розмірів земельної та орендної плати у випадках, визначених законом.

Забезпечує здійснення повноважень в сфері контролю дотримання законодавства про працю

Відділ забезпечує надання відомостей з Державного земельного кадастру 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше