Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Відділ комунальної власності та правового забезпечення

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ ВІДДІЛУ

 

·               Забезпечення контролю за дотриманням законодавства і нормативно-правових актів в діяльності об’єктів комунальної власності, розробка і організація впровадження заходів, спрямованих на ефективне використання комунальної власності.

·               Забезпечення правової допомоги у виконанні функціональних обов’язків, виконавчих органів та та закладів комунальної власності Софіївської селищної ради.

·               Здійснення контролю за відповідністю актів селищної ради та її виконавчого комітету нормам діючого законодавства.

·               Розробка проектів нормативно-правових актів, проведення експертизи таких актів.

·               Реалізація повноважень селищної ради та її виконавчого комітету в питаннях:

·               Управління майном комунальної власності Софіївської селищної ради;

·               Виявлення на території ради безхазяйного майна, відмерлої спадщини та проведення роботи щодо його передачі у комунальну власність територіальної громади;

·               Забезпечення представництва селищної ради та її виконавчого комітету в судах.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше